Najpierw webinarium, potem konkurs i staż
Więcej informacji na temat stażu oraz pracy naukowej prowadzonej przez prof. Niedźwiedzia będzie można uzyskać w trakcie webinarium, które odbędzie się 20 stycznia 2023 r o godzinie 14:00.
W trakcie webinarium 20 stycznia o swoich doświadczenia z podobnego stażu naukowego w Wielkiej Brytanii opowie dr Rafal Lolo z AstraZeneca Pharma Poland. Żeby dołączyć do webinaru należy kliknąć na ten link, identyfikator spotkania: 962 3977 3469. Kod dostępu: PACTT. Udział w nim należy potwierdzić do 19.01.2023 r. na adres mailowy kontakt@pactt.pl z dopiskiem w tytule „NAGRODA”.
- Zainteresowanych udziałem w stażu zapraszamy do składania aplikacji na stronie: https://nagroda-naukowa-az.pactt.pl/ do 3 lutego. Z przesłanych zgłoszeń jury konkursu wyłoni siedmiu kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu. Regulamin zgłoszeń oraz konkursu jest dostępny tutaj: https://nagroda-naukowa-az.pactt.pl/regulamin. Konkurs jest organizowany przez AstraZeneca. Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACCT) jest operatorem tego przedsięwzięcia - czytamy w komunikacie.
Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) jest dobrowolnym zrzeszeniem przedstawicieli z jednostek odpowiedzialnych za zarządzanie i komercjalizację własności intelektualnej polskich uczelni, instytutów badawczych oraz PAN. Porozumienie ma charakter ogólnopolski, obecnie liczy ponad 80 członków, a jego szeregi sukcesywnie zasilają nowe jednostki.
Cele PACCT to między innymi integracja środowiska zawodowego zajmującego się transferem wiedzy i technologii w warunkach akademickich, wymiana wiedzy, doświadczeń, standardów działania i dobrych praktyk, rozwój kompetencji zawodowych pracowników centrów transferu technologii oraz współpraca w zakresie komercjalizacji wyników badań naukowych.
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
Dowiedz się więcej na temat: