Sound of Glory for kids: Superktoś!

1 mies. temu 3

SuperktośOd wydawcy: Superktoś! to płyta z muzyką chrześcijańską dla małych i dużych. Gwarantujemy eksplozję radości, bo dziecięca wiara porusza góry! Album zawiera 9 utworów oraz dodatek specjalny: „Jak zostać superktosiem”. Płyta jest odpowiedzią na wielkie zapotrzebowanie na współczesną muzykę chrześcijańską dla całych rodzin.

Piosenki zostały wyśpiewane przez dzieci i młodzież z udziałem muzyków zespołu Sound of Glory. Więc mamy nadzieję, że spodobają się Wam taneczne aranże w klimacie popu i rockowych ballad. Muzykę i teksty skomponowała pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Mary Seidler – osoba z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dlatego płyta jest bardzo różnorodna jak i energetyczna, ale też miejscami będzie dużo wzruszeń, szczególnie gdy śpiewamy o miłości Jezusa.

Dlatego zachęcamy całe rodziny do głośnego śpiewu razem z nami superktosiami. Nasz Bóg jest wielki i potężny, z Nim pokonamy wszelkie przeszkody, odrzucimy smutki i z odwagą spojrzymy w przyszłość. Najwyższy czas, by zrobić dla Niego hałas!

Każdy młody człowiek może zostać Superktosiem! 

Dlatego młode pokolenie przyszłych zdobywców, pionierów i odkrywców wspólnie z dorosłymi ogłasza, że dzieci są silne i niezachwiane. Jak również mogą żyć odważnie i nie boją się przyszłości. Teksty piosenek opowiadają o tym, że młodzi ludzie mogą być odporni na wszelkie porażki i przeciwności. Dlatego są w stanie wierzyć w Boga, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Jak również iść odważnie przez życie. Dlatego te piosenki tworzą radosną atmosferę, poruszają serca, oraz pomagają całym rodzinom żyć w bliskości z Jezusem.

Płyta do kupienia np. u wydawcy.

Album zawiera 9 utworów oraz dodatek specjalny: „Jak zostać superktosiem”. Ta płyta jest odpowiedzią na wielkie zapotrzebowanie na współczesną muzykę chrześcijańską dla rodzin.

1. Nie zachwieję się
2. Superktoś
3. Stuk, stuk
4. Gorące serce
5. Prowadź mnie
6. Panie, pragnę być święty
7. Cza, cza, cza
8. Panie, porusz góry
9. Miłość Twa

Artykuł Sound of Glory for kids: Superktoś! pochodzi z serwisu Chrześcijański Serwis Informacyjny.

Czytaj więcej